پرسش‌های متداول

 • گروه امداد دینی (گاد) چه سرویس‌هایی را ارائه می‌کند؟

  انجام اعمال و مناسک دینی مذهبی؛ مانند نماز و روزه قضای متوفا، نماز لیلۀ الدفن(نماز وحشت)، زیارت نیابتی، قرائت و ختم قرآن، نمازهای مستحبی، روضه و ذکر مصیبت، حج و عمره نیابتی و مستحبی، ختم ذکرهای شریفه، زیارت‌های نیابتی اماکن مقدسه، قربانی و عقیقه، مشارکت در امور خیریه.

 • چگونه می‌توانیم سفارش‌های خود را ثبت و ارسال کنیم؟

  شما می‌توانید با ورود به قسمت مربوط به هر سرویس و تکمیل فرم اطلاعات خواسته شده سفارشات خود را به آسانی ثبت و برای انجام ارسال نمایید. در قسمت راهنمای موجود در اپلیکیشن مراحل ثبت سفارش به صورت تصویری توضیح داده شده است.

 • هزینه سرویس‌های ارائه شده در برنامه گاد چگونه تعیین می‌شود؟

  بعد از تعیین نوع سفارش و تکمیل اطلاعات خواسته شده با فشردن گزینه «محاسبه هزینه»در قسمت پایین صفحه به صورت هوشمند میزان هزینه مربوط نمایش داده می‌شود و با کلیک روی مبلغ نمایش داده شده به صفحه پرداخت الکترونیکی منتقل خواهید شد.

 • اگر مشکلی در خصوص کار با اپلیکیشن گاد ایجاد شده چه کنم؟

  شما می‌توانید با مراجعه به منوی راهنمای موجود در برنامه به صورت تصویری با مراحل مختلف ثبت و ارسال و دریافت تأییدیه سفارشات خود آشنا شوید . همچنین می‌توانید با ارسال پیام در محیط پشتیبانی برنامه و یا تماس تلفنی با شماره (09138931663) با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • چه کسانی این سفارش‌ها را انجام می‌دهند؟

  سفارشات شما توسط کارشناسان گزینش شده دینی مذهبی که از روحانیون فاضل و مبلغ حوزه علمیه قم هستند مبتنی بر فتاوای مراجع عظام تقلید انجام می‌شود.

 • چگونه نسبت به انجام سفارش خود اطمینان حاصل نمایم؟

  مجریان سفارشات شما همگی از روحانیون فاضل و مبلغان گزینش شده حوزه علمیه هستند و از نظر شرعی انجام صحیح و متقن سفارشات شما را به عهده می‌گیرند و در صورت درخواست شما انجام سفارش را به صورت کتبی برای شما ارسال می‌کنند. علاوه بر این تمامی مراحل ثبت سفارش، انجام و تکمیل آن توسط پیامک و در منوی پیام های اپلیکیشن برای شما ارسال خواهد شد.

 • چرا گاد ایجاد شد؟

  از آنجا که بسیاری از مردم اعمال و مناسک دینی مذهبی را به عهده دارند ولی نمی‌دانند که برای انجام آن به چه کسی باید مراجعه نمایند بر آن شدیم تا محیطی امن و مطمئن ایجاد کنیم تا هرکسی بتواند برای انجام درخواست های خود به آن مراجعه کند.